Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Sídlo Facebooku

March 20th 2014

V současnosti nejznámější a největší sociální síť Facebook se zvětšuje a to doslova. Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg má pravděpodobně zálibu v lesích, protože obří sídlo, které si chce facebook vybudovat bude ležet obklopený lesní „džunglí“.

Tento projekt neboli kancelářské sídlo pojmenované Anton Menlo zahrnuje i bytový komplex který samozřejmě budou obývat jak zaměstnanci společnosti, tak i nájemníci. Rozloha areálu by se dala přepočítat na osm fotbalových hřišť. Záměrem nové budovy je snadná vzájemná komunikace všech zaměstnanců. Původní a nové prostory budou propojené tunelem.

Zaměstnanci budou moci využívat park, který vyroste na střeše, doplněn bude kavárnami a odpočívadly. Stavět by se mělo začít v říjnu tohoto roku a dokončený by měl být přesně za rok. Cena objektu se odhaduje na 120 milionů dolarů.