Google spustil projekt “Digitální Garáž” – kurz online marketingu

June 18th 2016

google-digitalni-garazDigitální garáž je projekt od internetového giganta Google Inc.. Pomocí tohoto vzdělávacího programu chce představit digitální marketing jak firmám, tak i menším podnikatelům. Celý koncept spočívá ve skládání jednoduchých testů, kterým předchází krátká instruktáž v podobě videí. Po každém videu odpovíte na otázky, které jsou stavěny jak v podobě odpovědí Ano/Ne, tak s možností vybrat jednu z několika textových odpovědí. Jedno video je jedna lekce. Po splnění pár lekcí dostanete možnost získat odkaz za vyplnění testu.

google-digitalni-garaz-odznaky

K tomu si lze vytvořit výukový plán, pomocí kterého si zvolíte, co Vás přesně zajímá. Základní testy jsou pro úplné začátečníky. Pokud například máte svojí webovou prezentaci, bude pro Vás prvních pár odznaků hračka. I přes to doporučuji videa shlédnout.google-digitalni-garaz2

Výsledkem je možnost získání bezplatného certifikátu, kterým potvrdíte základní znalost v online marketingu. Je jasné, že splnění 23 témat z Vás neudělá profesionála, však Vám alespoň přiblíží jak to v dnešním digitálním světě chodí.

https://digitalnigaraz.withgoogle.com