Eset Smart Security 4

September 20th 2011

Chcete pro svůj počítač jednu z nejlepších ochran počítače na trhu? Nejste však odborník na počítače, ale necháváte si poradit a každý z vašich blízkým vám nabízí úplně odlišný antivirus? Eset antivirus patří právem mezi ty nejoblíbenější antivirusy.

O společnosti: ESET Antivirus
Firma nazývaná ESET byla založena roku 1992 a je považována za světového producenta bezpečnostního softwaru vůbec. Tato firma bojuje a zabývá se obranou proti počítačovým hrozbám, ať už jde o ochranu pro firemní klientelu nebo pro jednotlivé uživatelé. Firma ESET má mnoho prestižních ocenění a tak je považována za nejpokročilejší bezpečnostní software na světě. Firma má jasný cíl a tím je: „Přicházet se špičkovým bezpečnostním řešením jak pro domácí uživatele, tak pro firemní zákazníky. Snažíme se je chránit před všemi známými i neznámými hrozbami. Mnoho známých společností důvěřuje právě firmě ESET, která spolehlivě chrání data i na nejznámějších portálech. Jmenovitě: Seznam.cz, Centrum Holdings, Atlas.cz a download servery.
ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

Představujeme: ESET NOD32 Antivirus 5
Tento antivirus nejnovější generace legendárního antiviru ESET NOD32 pozvedne vaší ochranu na novou úroveň. Tento zcela nový antivirus si můžete vyzkoušet zdarma a nebo si ho samozřejmě rovnou objednat. Mezi hlavní výhody tohoto antivirusu patří například: Herní režim, to znamená, že pokud nějaký program se používá přes celou obrazovku tak se ESET Smart Security 5 automaticky přepne do tichého režimu a vy se nerušeně můžete věnovat vaší oblíbené počítačové hře. Tuto novinku ocení opravdový hráči. Pokud se bojíte hrozeb, které jsou přenášeny USB zařízením nebo DVD/CD tak už nemusíte v tomto novém antivirusu je vylepšená ochrana médií. Tento antivirus podporuje operační systémy, jako jsou: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Home Server. Mezi další výhodu tedy patří minimální požadavky pro tento antivirový program. A pokud vás například tíží váš notebook tím, že má slabou baterii tak se nemusíte bát tento antivirus má šetrný mód spotřeby.
Je to nová generace ochrany, kde je široká škála různého vylepšení, bezpečnostních funkcí o, které stojí každý uživatel.