Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/utfg-final/loop.php on line 2

Tento pořad bude vysílán na PLAYzone ještě nedávo se spekulovalo o tom, že CoD4 už na PLAYzone nikdy neuvidíme, ale, jak se zdá PLAYzone změnil svou dosavadní odpověď a my se můžeme společně těšit na zajímavé novinky. 

Můžeme jen doufat v to, aby se tento pořad dostal mezi oblíbené “pořady” hráčů. První díl můžete shlédnout zde na tomto webu. Pořad se bude vysílat jednou za 14 dní. V tomto pořadu se dozvíte mnoho zajímavých novinek, událostí apod. Show bude uvádět známa dvojce, a to to Argam “Apy” Alaverdyan a David “Xeth” Bárta, kteří jsou CoD4 komunitě velmi dobře známí. Mohli jste je vidět pod křídly Grunexu ve, kterém už, ale nepracují. Snad se podaří moderátorům navázat na úspěch zaniklého pořadu Call of War, který na PG24TV uváděl David “Crash” Labaš. Přímí přenos Vám zajistí zmiňovaný PLAYzone na své hlavní stránce.

Klukům držím palce. Přeci jenom není jednoduché uvádět takový pořad pro tolik lidí :)

%d bloggers like this: