Finále Intel Grunex Challenge již tuto neděli

December 7th 2011

Již tuto neděli vyvrcholí dlouhodobá série turnajů Intel Grunex Challenge v počítačových hrách Call of Duty 4StarCraft 2 a FIFA 12. Turnaje z řady Intel Grunex Challenge odstartovaly již na začátku roku a nyní pro nejlepší hráče jednotlivých her čeká prestižní offline finále, na kterém mohou vyhrát parádní hardware od společností Intel MSI. A navíc, pro Call of Duty 4 turnaje je připravena finanční dotace 20 tisíc korun!

 

Do pražské herny Battlezone se tak sjedou ti nejlepší domácí hráči nejznámějšího fotbalového simulátoru FIFA 12, strategické hry StarCraft 2 a u nás velmi populární střílečky Call of Duty 4, aby se poprali o lákavé hardwarové ceny v celkové hodnotě 70 000Kč! Nejlepší se mohou těšit na procesory Intel Core i5, které jsou ideální právě pro hráče PC her. Pro další finalisty jsou připraveny grafické karty a základní desky od společnosti MSI.

Po celý rok probíhaly pod záštitou herního portálu Grunex.com online i offline turnaje, ze kterých se hráči a týmy snažili získat body do celkové Intel Grunex Challenge klasifikace. Této atraktivní soutěže se celkem zúčastnilo 182 týmů ve hře Call of Duty 4, 64 hráčů fotbalové hry FIFA 12 a 129 hráčů strategie StarCraft 2. Systém kvalifikace je tedy nastaven tak, že na závěrečném turnaji uvidíme opravdovou špičku a zároveň půjde o absolutní vrchol sezóny pro české hráče počítačových her.

Chcete se také podívat na ty nejlepší české hráče a přitom zůstat v pohodlí svého domova? V neděli 11. prosince si otevřete po obědě web www.grunex.com, kde budou organizátoři přinášet komentovaný livestream těch nejzajímavějších zápasů.