BenQ LanCraft Spring 2012 za námi, Intel LanCraft Summer 2012 před námi!

June 27th 2012

Není tomu tak dávno, co skončila již druhá letošní LAN párty s názvem BenQ LanCraft Spring 2012, která od pátku do neděle hostila téměř 250 hráčů počítačových her Counter-Strike 1.6, Battlefield 3, League of Legends a FIFA12. Turnaje to byly velice napínavé, hrálo se do pozdních večerních hodin, a tak není divu, že energeťáky Big Shock! tekly proudem.

Říkáte si: „To hráči celý den jen hrají?“, odpověď je: “Díky bohu ne!”.Tato největší a nejznámější česká LAN párty není jen o hraní her. Většina hráčů ji využije pro komunitní srazy, pokec s přáteli, které znali jen přes internet, nebo jen pro příjemě strávený víkend v kulturním centru ve Starém Městě u Uherského Hradiště a přilehlém okolí.

Na BenQ LanCraft Spring 2012 na hráče čekalo kromě turnajů také množstvích doprovodných aktivit. Mohli si vyzkoušet ty nejnovější herní monitory BenQ z řady XL a RL připojené k nabušeným herním počítačům HAL3000. V těchto herních koutcích se vystřídalo mnoho lidí, ale to nebylo vše. Velký ohlas vyvolaly nové herní notebooky, zbraně každého správného gamera, MSI GT60 a MSI GT70.

Na celé akci je zajišteno občerstvení, v čele s oblíbenými, vyhlášenými „LanCraftími“ toasty a letní LanCrafty mají navíc také tradiční grilovačku, která je velmi příjemným zpestřením herní atmosféry. Není se tak čemu divit, že s koncem této suprové akce, každý vzhlížel k následující, kterou bude Intel LanCraft Summer 2012.

Další pokračování opět v krásných prostorech kulturního centra, se uskuteční na konci července, konkrétně 19.-22.července 2012. I tato akce bude zase něčím výjmečná. Čím? Jako první ve své historii bude trvat celkově 4 dny! Čtyři dny nepřetržité akce, emocí, nezapomenutelných zážitků.

Na Intel LanCraft Summer 2012 si zahrajeme strategické hry DotA 2, StarCraft 2 a WarCraft 3: The Frozen Throne, a oblíbenou střílečku Call of Duty 4: Modern Warfare. Nebudou chybět odměny pro ty nejlepší z nejlepších. Například vítěz StarCraft 2 turnaje se může těšit na nejnovější procesor Intel Core i5 na nové technologii Ivy Bridge. Tento procesor je totiž ideální volbou pro hráče, protože má nejen skvělý výkon, ale také překvapivě nízkou spotřebu energie. Hráči se mohou těšit jako obvykle na herní koutky, ale i na zajímavou přednášku společnosti Intel, která ukáže, jak vznikají nové procesory Intel a také představí nové Ultrabooky! A pro ty odvážnější … Je v plánu společná cesta na místní koupaliště!

Nemáte na tento datum stále nic v plánu? Tak teď už ano! Uvidíme se ve Starém Městě u Uherského Hradiště ve dnech 19.-22. července 2012. A pokud Vám do toho něco příjde, nezoufejte… Z celé akce Vám na stránkách Grunex.com přineseme reportáž včetně fotogalerie a livestreamu,abyste nezůstali pozadu! Více informací najdete na oficiálních stránkách www.lancraft.cz