Logitech představil nový bezdrátový set klávesnice s myší

September 10th 2015

logitech-logoLogitech je snad nejznámější výrobce ovládacích prvků pro počítače. Nyní představuje set, pomocí kterého můžete ovládat jakékoliv zařízení s bluetooth. Nepotřebujete žádný mikro vysílač/přijímač do USB, prostě jen připojíte bluetooth zařízení a můžete pracovat. Kompatibilní je se všemi platformami, od klasického PC, Mac, iOS, Android, Linux a další.

Bezdrátová klávesnice K380 Multi-Device Bluetooth

m535m337-bluetooth-mouse-bluetooth

k380-multi-device-bluetooth-keyboard

Rozměry klávesnice jsou menší, jelikož se jedná o přenosnou klávesnici, nemá vlastní numerickou část, čísla se tedy píší pomocí klávesy Shift. Přesné proporce jsou 27,9 x 12,4 x 1,6 cm. Díky kompatibilitě s přístroji Apple, má dokonce klávesy určené pro tento systém. K napájení této klávesnice je potřeba dvojice baterií AAA. Prodávat se bude v černé či modré barvě.

Bezdrátová myš Logitech M535

m535m337-bluetooth-mouse
V případě myši není moc co dodat, velikostně se již nejedná o doslova přenosnou myš. Její rozměry jsou takové, aby se s ní dobře a pohodlně pracovalo. Tedy 6,1 x 10 x 3,3 cm. Hmotnost je příjemných 82g. K napájení je využita jedna baterie typu AA. Co se týče senzoru, instalovaný je optický senzor s rozlišením ±1000 DPI. Tedy není určena ke hraní ale spíše k práci. Můžete si dokonce vybrat mezi šedou a modrou barvou.

Co mě překvapuje je rozdíl mezi bateriemi. Proč má klávesnice typ AAA a myš AA? Kdo pracuje často si sebou vezme náhradní, u tohoto setu to budou dva typy/balení baterií.

m535m337-bluetooth-mouse-big