Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Vystál frontu, zakoupil si iPhone 6, upustil iPhone 6 a málem rozbil iPhone 6

September 19th 2014

iPhone-4-Apple-Logo-Wallpaper-10-200x300Chtíč a touha po iPhone 6 se nevyplatila. Dosud každá puštěná generace iPhonu přinesla před obchody Apple Store neskutečné fronty.

Někteří lidé čekají před Apple Store i dva dny předem jenom, aby byli mezi prvními uživateli nové generace. Každoroční šílenství se ani tento rok neobešlo bez nějaké zajímavé situace->

V první vlně zemí, kde si je mohou natěšení zájemci zakoupit, je kromě domácích Spojených států i Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Hong Kong, Singapur, Austrálie a Japonsko.

A právě v australském Perthu se jednomu mladíkovi jeho “nadrženost” na úzký a nejnovější iPhone 6 nevyplatila. Při rozhovoru s reportérkou a rozbalování totiž mobilní telefon upustil  na zem. A to se s vámi klidně vsadím, že se mu muselo pořádně ulevit, když zvedl telefon vcelku.