Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Středeční večer ve stylu iPhone 5

September 12th 2012

 

Dnešní večer bude patřit novému iPhonu a ti uživatelé, kteří používali předchozí modely budou zajisté na “trních”, jak vlastně bude slibovaný iPhone 5 vypadat. 

Vše vypukne v 18.30 středoevropského času v Yerba Buena Centru v San Francisku odpůrci budou mít možnost kritizovat a stálí uživatelé budou moci oslavovat, že bude na trhu zase nějaká “nová hračka”.

Do prodeje nový iPhone zamíří velmi rychle na to jsme u Applu zvyklí, avšak podle všeho by se na klíčových trzích (Německo, Francie, Velká Británie, USA) měl objevit již příští týden a u nás o týden později.

Bohužel podrobnosti o funkcích a vzhledu tradičně na veřejnost neunikly, avšak podle různých zdrojů můžeme očekávat větší displej, silnější hardware a také se spekuluje o tom, že by měl být nový iPhone o něco “vytáhlejší” také se spekuluje o příjemnějším ovládání. Naopak design by měl zůstat prakticky nezměněn ostatně na to už jsme také zvyklí.

Cena by se měla pohybovat tradičně okolo 15 000 Kč.