iPhone 5 souhrn pravděpodobných informací

September 24th 2011

Jste mobilní znalec a chcete se dočíst nějaké informace na jednom místě tak čtěte, protože právě na nejnovější Iphone 5 je článek  zaměřen.

 Možná již 4. října bude premiérově předveden iPhone 5, který podle informací serveru All Things Digital půjde do prodeje velmi rychle. Není se čemu divit iPhone se každým rokem představuje jako „mistr“ v těchto zařízeních, které jsou velmi populární a mnoho lidí je s tímto mobilním telefonem a digitálním fotoaparátem zároveň velmi spokojena. Podle dalších dostupných informací se firma Apple netají tím, že by do prodeje mohli vstoupit dohromady dva modely. Můžeme tedy říct, že den 4. Října bude pro Apple velkým dnem. Už i prodejci Iphonu 5 berou objednávky na neexistující iPhone 5, ale čeští mobilní operátoři se zatím zahájením prodeje nijak zvlášť „nevzrušují“, ale už je tento mobil nabízený.  Pokud se však bojíte toho, že se do české republiky dostaví těchto přístrojů nedostatek tak se nemusíte bát, protože podle Miroslava Čepického z Vodafonu, který uvádí, že přístroj by se měl určitě dostavit právě na předvánoční trh a měl by jich být dostatek.

O Iphonu 5 se však neví vůbec nic, protože firmy Apple i pobočka právě Applu, která je v české republice úplně nově, žádné informace nezveřejňují, takže pokud se iPhone 5 vůbec bude jmenovat právě tak, to nikdo neví a možná to ještě  neví ani představitelé. Do prodeje by měl být uveden už zmiňovaný druhý model iPhonu, který je zatím uváděn jako levnější verze iPhonu tato verze byla očekávaná. Současný materiál telefonu je ze skla, ale levnější verze iPhonu by měla představovat i změnu v materiálu krytu.

Poodhalené informace

Iphone 5 by měl mít lepší procesor (A5)a o něco lepší fotoaparát od Droid Bionic, ale bohužel bude mít iPhone 5 stejné „tělo“ jako iPhone 4. Ovšem zařízení by mělo být o něco širší to znamená i rozšířený displej než stávající generace a kryt by měl být lehce zaoblený. Na levém boku telefonu však dle všeho zůstalo ovládání hlasitosti. Pokus jak se chce zvýšit výdrž tohoto mobilního telefonu bude záviset podle dostupných informací na systému Jelly roll design známe z tužkový baterií. Princip spočívá na oddělení anody s katodou a jejich následné „zabalení ruličky“. Můžeme tedy MOŽNÁ očekávat vyšší výkonnost při současné miniaturizaci rozměrů. Pátá generace by měla podle několika spekulací mít výsuvnou QWERTY klávesnici (zmenšená klávesnice klasického notebooku). Iphone 5 by měl nabízet i službu iCloud, která zpočívá v uchovávání kontaktů, aplikace a veškerá další data na webu. Přístupnost pak bude možná z jakéhokoliv přístroje firmy Apple. Iphone 5 by měl mít i ultratenký design se zmiňovaným větším displejem. Očekávaná cena by měla být okolo 20 000 tisíc korun.

>>> Celosvětově známí prodejce Samsung se intenzivně připravuje na příchod iPhonu 5. Samsung chce iPhone 5, který vlastně ještě ani neviděli zarazit právě na domácím korejském trhu. Iphone však za druhé čtvrtletí prodal celkem 20,34 milionu iPhonů, oproti očekávaným sedmnácti až osmnácti milionů.