Moje Aplikace na iOS – Komunikace

Všude na internetu jsou seznamy aplikací, které se mnohdy nazývají jako ‘Must Have’. Někdy si říkám, že by v tomto seznamu měla být aplikace tak možná na psaní SMS zpráv a volání. Sám se snažím mobilní telefon používat opravdu jen když ho potřebuji. I přes to se mi nakupila hromada aplikací, které pár slovy popíši (Když bude zapotřebí).

April 10th 2015

wwdc-2012-appleVšude na internetu jsou seznamy aplikací, které se mnohdy nazývají jako ‘Must Have’. Někdy si říkám, že by v tomto seznamu měla být aplikace tak možná na psaní SMS zpráv a volání. Sám se snažím mobilní telefon používat opravdu jen když ho potřebuji. I přes to se mi nakupila hromada aplikací, které pár slovy popíši (Když bude zapotřebí).

Komunikace

Do složky komunikace jsem si zařadil veškeré aplikace na zprávy a dorozumívání. Začíná to aplikací Zprávy, Telefon a Mail. Tyto základní jsem si doplnil o Viber, WhatsApp, Steam, Gmail, Skype a Messenger (FB). První dvojice jsem měl spíše jako alternativu k normálním hovorům, však v dnešní době většina lidí s chytrým telefonem většinou má i tarif na neomezené volání, tedy je moc nevyužívám. Steam používám kuli přátelům, také se jedná o aplikaci umožňující chatovat v této komunitě, navíc je rozšířená o zajímavé doplňky. Gmail, skype a Messenger snad nemusím popisovat.

komunikace-apple-ios-app