Užijte si léto na kolečkových bruslích

July 23rd 2012

Baví vás letní sporty? Pokud ano, určitě také provozujete jízdu na in-line kolečkových bruslích.In line proto, jelikož se kolečka nachází v jedné řadě, na rozdíl od klasických,které majíkolečka ve tvaru čtverce, popřípadě obdélníku. In line brusle díky svému rozpoložení koleček jsou lépe přizpůsobeny rychlejší jízdě, což přidá do sportu více vzrušení a také zábavy. Firma Plume však posouvá úroveň jízdy ještě dále.


Pokud se někdo ve volné chvíli nebo už organizovaně jde projet, vyhledává pěkně upravené cyklo stezky, jelikož jsou udržovány správou města a jejich hladký povrch je na jízdu nejvíce pohodlný. K dokonalé jízdě je však i zapotřebí dobré vybavení a to především samotné kolečkové brusle. Plume kolečkové brusle jsou unikátní díky technologii výroby. Jejich výroba dokonce čeká na zařazení mezi patenty, jelikož pokrok, který firma s těmito kolečkovými bruslemi učinila, je obrovský. Jedním z nich je váha jednotlivé brusle. Její konstrukce je vyrobena z jednoho kusu hořčíku, který zaručuje obrovskou pevnost a zároveň malou váhu. Tyto vlastnosti vám zaručí dokonalou jízdu, kterou si užijete a jízda na in-line bruslích Vás bude zaručeně bavit.
Dále je tu pro Vás další dobrá zpráva. Pokud máte děti, není problém v dnešní době sehnat dětské kolečkové brusle. Ty časy, kdy děti se nechtěli jít projet, jelikož měli nepohodlné a většinou nevhodné kolečkové brusle na svojí nohu, jsou pryč. Dnes jsou kolečkové brusle pro děti stejně dokonalé jako ty pro dospělé, proto i dětem se jízda na kolečkových bruslích čím dál více zamlouvá jako zábava na volný čas.
Dávejte si však pozor. Díky bruslím můžete vyvinout rychlou jízdu, musíte však také dbát na vlastní bezpečí. Proto každý výrobce sportovního vybavení také doporučí chrániče na brusle. Díky chráničům můžete předejít zranění například hlavy, kolem, loktů a dlaní. Tyto partie jsou při dopadu nejvíce náchylné, jelikož se jedná o místa, které jako první dopadají na zem.