Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Tenistovi Rosolovi zemřel otec!

April 17th 2013

Radost vystřídal smutek! Český tenista Lukáš Rosol přišel po výhře v Davis Cupu o svého otce!

Lukáš Rosol zajistil minulý týden českému týmu postup do semifinále Davis Cupu, když v nedělní dvouhře porazil Kazachstánce Koroljova ve čtyřech setech. Radostnou euforii však vystřídal strach o otce. Pár minut po výhře jeho otec, Emil Rosol, zkolaboval doma na zahradě. Podle dostupných informací dostal infarkt a mrtvici a v kómatu byl odvezen do nemocnice v Hodoníně. Lukáš Rosol se s otcem po rozvodu rodičů nestýkal, když se ale tuto zprávu dozvěděl, okamžitě vyrazil za tátou. Chtěl si s ním popovídat, usmířit se s ním. U jeho postele na ARO strávil necelou hodinu.

V pondělí otec Lukáše Rosola bohužel zemřel. Pohřeb se konal včera v Hodoníně, tenista na pohřeb však nebyl pozván a podle příbuzných o účast na něm ani nestál. Nikomu nedal vědět, že by se ho rád zúčastnil. Na pohřbu se sešlo 12 nejbližších příbuzných Emila Rosola.