Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

PRAGOCHEMA 2012: Turnaj v pozemním halovém hokeji

November 18th 2012

Od pátku 16. listopadu až dodnes probíhal čtyřicátý šestý ročník Pragochema Cupu, který pořádal oddíl HC Bohemians v hale v Edenu. Diváci, kterých bylo poměrně dost, mohli vidět týmy z různých zemí jako je Rusko, Bělorusko, Slovensko, Ukrajina, Švýcarsko a Skotsko a zastupujícími pražskými týmy byly HC Bohemians a SK Slavia Praha. 

Finále ženy:

SK Slavia Praha potvrdila svou úřadující formou z minulého roku a turnajem se dokázaly porvat až do finále. Bohužel, však ve finále podlehly běloruskému týmu HC Viktoria Smolevichi zdrcujícím výsledkem 0:8. Ovšem to Slávii nemusí nijak strašit, protože je jasné, že na extraligu budou mít poněkud více nahráno. HC Viktoria se totiž skládala z národního týmu žen.  Na třetím místě skončil další běloruský celek HC Minsk, který dokázal porazit Bohemians 1:0. A z toho tedy vyplývá, že „klokanice“ skončily až na čtvrtém místě.

 

Finále muži:

Svou formu, však nepotvrdil mužský tým Slávie, který se do finále dostat nedokázal, ale v boji o pátou příčku dokázal porazit Bohemians 4:2. Ale vrátím se zpět k finále, do kterého se dostaly dva silné týmy a podle výsledku také vyrovnané a je to ruský tým HC Dinamo Elektrostal, který bohužel nakonec podlehl rakouskému týmu NAVAX AHTC 7:8.

Týmy: 

Men
NAVAX AHTC (AUT)
HC Minsk (BLR)

HC Dinamo Ekaterinburg (RUS)
HC Dinamo Elektrostal (RUS)
Grange Hockey Club (SCO)
Grasshopper Club Zuerich (SUI)
KPH Raca (SVK)
Kolos-Sekvoya Vinnitsa (UKR)
SK Slavia Praha (CZE)
HC Bohemians Praha (CZE)
Women
HC Wiener Neudorf (AUT)
HC Minsk (BLR)
HC Viktoria Smolevichi (BLR)
SG Rotation PB Berlin (GER)
HC Dinamo-Elektrostal (RUS)
KPH Raca (SVK)
SK Slavia Praha (CZE)
HC Bohemians Praha (CZE)

Výsledky + program:

Pátek 16. 11. 2012
1. 11:00 MA HC Minsk (BLR) – HC Dinamo Elektrostal (RUS) 1:7
2. 11:40 MA HC Bohemians Praha (CZE) – Grasshoppers Club Zürich (SUI) 3:2
3. 12:20 MB SK Slavia Praha (CZE) – HC OKS Vinnitsa (UKR) 1:2
4. 13:00 MB HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) – Grange Hockey Club (SCO) 8:1
5. 13:40 WB HC Viktoria Smolevichi (BLR) – SK Slavia Praha (CZE) 8:4
6. 14:20 WA SG Rotation PB Berlin (GER) – HC Minsk (BLR) 0:3
7. 15:00 MA HC Minsk (BLR) – Grasshoppers Club Zürich (SUI) 1:3
8. 15:40 MA HC Dinamo Elektrostal (RUS) – HC Bohemians Praha (CZE) 7:3
9. 16:20 MB KPH Rača (SVK) – SK Slavia Praha (CZE) 1:5
10. 17:00 MB Grange Hockey Club (SCO) – HC OKS Vinnitsa (UKR) 1:4
11. 17:40 WA HC Bohemians Praha (CZE) – HC Minsk (BLR) 2:3
12. 18:20 WA KPH Rača (SVK) – SG Rotation PB Berlin (GER) 3:5
13. 19:00 WB HC Wiener Neudorf (AUT) – HC Dinamo Elektrostal (RUS) 4:4
14. 19:40 MA NAVAX AHTC (AUT) – HC Minsk (BLR) 1:4
15. 20:20 MB KPH Rača (SVK) – HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) 1:6
16. 21:00 WB HC Dinamo Elektrostal (RUS) – HC Viktoria Smolevichi (BLR) 2:6
17. 21:40 MA HC Dinamo Elektrostal (RUS) – NAVAX AHTC (AUT) 7:5

Sobota 17. 11. 2012
18. 8:20 WA HC Bohemians Praha (CZE) – KPH Rača (SVK) 2:1
19. 9:00 WB SK Slavia Praha (CZE) – HC Wiener Neudorf (AUT) 5:1
20. 9:40 MB KPH Rača (SVK) – Grange Hockey Club (SCO) 2:4
21. 10:20 MA HC Bohemians Praha (CZE) – HC Minsk (BLR) 5:5
22. 11:00 MA NAVAX AHTC (AUT) – Grasshoppers Club Zürich (SUI) 2:1
23. 11:40 MB SK Slavia Praha (CZE) – HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) 0:5
24. 12:20 MB HC OKS Vinnitsa (UKR) – KPH Rača (SVK) 8:2
25. 13:00 WA HC Bohemians Praha (CZE) – SG Rotation PB Berlin (GER) 2:2
26. 13:40 MA HC Bohemians Praha (CZE) – NAVAX AHTC (AUT) 4:6
27. 14:20 MA Grasshoppers Club Zürich (SUI) – HC Dinamo Elektrostal (RUS) 3:6
28. 15:00 WA KPH Rača (SVK) – HC Minsk (BLR) 0:4
29. 15:40 WB HC Viktoria Smolevichi (BLR) – HC Wiener Neudorf (AUT) 10:4
30. 16:20 WB HC Dinamo Elektrostal (RUS) – SK Slavia Praha (CZE) 0:4
31. 17:00 MB Grange Hockey Club (SCO) – SK Slavia Praha (CZE) 3:4
32. 17:40 MB HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) – HC OKS Vinnitsa (UKR) 5:1
33. 18:20 W Minsk – Slavia 2:4
34. 19:00 W Bohemians – Viktoria 1:9
35. 19:40 M Elektrostal – Vinitsa 7:5

Neděle 18. 11. 2012
36. 8:10 W Raca – Neudorf 0:5
37. 8:50 M Grasshoppers – Raca 4:2
38. 9:30 W Rotation – Elektrostal 2:7
39. 10:10 M Ekaterinburg – AHTC 3:4
40. 10:50 M Minsk – Grange 7:3
41. 11:30 M Bohemians – Slavia 2:4
42. 12:10 W Minsk – Bohemians 1:0
43. 12:50 M Vinnitsa – Ekaterinburg 3:5
44. 13:30 W Slavia – Viktoria 0:8
45. 14:10 M Elektrostal – AHTC 7:8