POZEMNÍ HOKEJ: EXTRALIGA výsledky – 1. a 2. kolo

September 23rd 2012

Nejvyšší soutěž pozemních hokejistů a pozemních hokejistek je extraliga. Tato tradiční soutěž si drží své mužské celky okolo 8 týmů Rakovník, Mnichovice, Slavia, Litice, Hostivař, Hradec, President a Praga. Mezi ženami najdeme týmy Praga, Bohemians, Hostivař, Slavia a Rakovník s Hradcem. 

 

 

První kolo

ŽENY 

HC 1946 Praga – TJ Bohemians Praha 5:0 

Začátek utkání nebyl zas tak jednoznačný, ale o výsledku rozhodl mladší kádr a zkušenější hráčky. Hráčky Bohemians pro Pragovku nebyly nejobtížnějším soupeřem sezony.

HC 1972 Rakovník – HC Hostivař 6:1 

Zajímavé utkání, které se odehrálo na domácí půdě Rakovníka. Hráčky Hostivaře v prvním poločasu držely skóre, avšak tým Rakovníka byl o něco techničtější a první dvě branky byly velmi odevzdané.

MUŽI

TJ Mnichovice – HC Hostivař 2:2 

Druhé kolo

ŽENY

SK Slavia Praha – HC 1946 Praga 3:1 

Zajímavé utkání mezi děvčaty ze Slávie a Pragy přineslo neočekávaný výsledek. První půlku ovládky hráčky Slávie, ale druhá polovina byla hlavně o psychice. Bohužel se děvčatům z Pragy nedařilo v koncovce.

Slavia Hradec Králové – HC Hostivař 0:2 

Dá se říci, že toho utkání měly pod “hákem” hráčky Hostivaře. První poločas byly na soupeřově polovině snad celé utkání, bohužel se jim, však nepodařilo vstřelit branku a utkání se otevřelo až ve druhém poločase po dvou střelách Pavlíny Trčkové.

TJ Bohemians Praha – HC 1972 Rakovník 2:5

MUŽI

SK Slavia Praha – President 5:0 

HC 1972 Rakovník –HC 1946 Praga 7:2