Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Náborové dopoledne v Jičíně do týmu pozemního hokeje

September 16th 2014

V pátek 12.9.2014 proběhlo v rámci festivalu Jičín město pohádek náborové dopoledne pro pozemní hokejisty a hokejistky. Tato náborová akce byla spojena se Sokolskými soutěžemi, takže o zábavu dětí bylo celé dopoledne dostatečně postaráno.


Náboru se zúčastnila plná řada dětí z místních i okolních základních a mateřských škol. Pod vedením reprezentačního trenéra Tomáše Babického si zde děti mohly vyzkoušet správné držení hokejky, střelbu na prázdnou branku, střelbu na gólmana, slalom mezi kužílky a v neposlední řadě si zahrály i mini utkání.

Cílem této akce bylo představit dětem z jičínského okolí pozemní hokej, přilákat nové mladé hráče a posílit mládežnické kategorie, které už v Jičíně fungují.
Věříme, že se opět v Jičíně pozemní hokej zviditelní, jako tomu bylo v předešlých letech a najde si opět své místečko mezi ostatními sporty.

 

 

pozvánka na “fb” stránku >>> Hokej pro děti >>> https://www.facebook.com/hokejprodeti