FIELD HOCKEY neboli pozemní hokej i jako počítačová hra.

September 17th 2013

Bez názvu

Fanoušci pozemního hokeje se mohou těšit na pozemní hokej i jako počítačovou hru, ale i jako hru na Xbox. Každý z nás (sportovců) samozřejmě ví, že existují velice populární a přímo nejhranější hry vůbec. A to je FIFA či NHL. Například FIFA 14 a její demoverze byla zveřejněna 10.9. 2013. V nejnovějším dílu tohoto fotbalového “světa” se můžete těšit na novinky jako je čistá střela, týmová inteligence, krytí míče, reálná fyzika míče, globální vyhledávání talentů apod. V demu byly k dispozici týmy jako AC Milán, FC Barcelona, Manchester City, PSG, Tottenham a třeba i Borussia Dortmund.

Vraťme se, však k pozemnímu hokeji hře. K tomu aby se vůbec hra zrealizovala, potřebuje vývojářské studio Urbanwarfare Studios pomoci. Právě teď totiž probíhá sbírka, ke které můžeš přispět i ty svým příspěvkem. K propagaci a k počátečnímu kapitálu jsou samozřejmě také potřebné peníze a právě k rozjetí těchto nezbytných věcí jako je propagace pomůže světoznámá služba Kickstarter. Za minulý rok pomocí této služby podpořilo projekty více jak 2,2 milionu lidí částkou přesahující 6,1 miliardy korun. Jako hráčka pozemního hokeje bych byla opravdu moc ráda, kdyby byl pozemní hokej konečně brán jako sport.  Sport totiž není jen fotbal a lední hokej. Dřeme na hřišti stejně jako ostatní sportovci a k odpočinutí si a relaxaci si určitě rádi někdy zahrajeme právě pozemní hokej.
Zajímavosti:

  • pozemní hokej bude první akční hra sportu, který byl na každých Olympijských hrách od roku 1928.
  • Na výběr bude alespoň z 24 předních mezinárodních týmů z obou kategorií, jak mužů tak žen.
  • Budete zde možnost hrát online (s přáteli) anebo proti počítači.
  • Budeme ve hře moci driblovat s míčkem, střílet trestné rohy a samozřejmě i penalty.

Podpora:

Stačí si zkopírovat odkaz, viz; www.kickstarter.com/projects/urbanwarfarestudios/the-field-hockey-game-pc-mac-linux kliknout na “Back this project” poté zadat částku a kliknout na “Continue to next step”. Samozřejmě je potřebná registrace, kterou můžete využít na facebooku a tím pádem se jen přihlásíte pomocí fb. Na konci sbírky 8.10 se vám peníze (například 1 libra – 31 korun) odečte a možná neodečte, když se nevybere potřebná částka 330.000,- GBP).