PODPOŘTE POZEMNÍ HOKEJISTY V CESTĚ ZA OLYMPIJSKÝM SNEM!

January 20th 2012

Titulní strana kalendářeUsilovně se svaz českého pozemního hokeje snaží najít vhodné sponzory a hlavně dost peněz k účasti na Olympijských hrách.

Bohužel pozemní hokej není tak podporován jako například fotbal a tak se svaz pozemního hokeje trápí a nemá dostatek financí na podporu Českého národního týmu mužů, kteří se Olympijských her zaručeně chtějí zúčastnit. Jejich výkony tomu nasvědčují a Češi za sebou mají velmi úspěšnou sezónu.

V srpnu totiž zvítězili na Mistrovství Evropy v divizi B čímž se posunuli zpět mezi světovou elitu (skupina A). Také jsou halovými vícemistry pro rok 2012. Výkony týmu jsou velmi kvalitní a tak by bylo hlavně pro pozemní hokej velkou ztrátou neúčastnit se.

Celková částka potřebná k tomu, aby se čeští pozemní hokejisté dostali na poslední kvalifikační turnaj do japonské Kakamigahary a následně do Londýna, je 2,5 milionu korun. Pouze jediný turnaj dělí pozemní hokejisty od účasti na Olympijských hrách.

Jejich kolegyně, české reprezentantky v pozemním hokeji, které nedávno skončily na halovém Mistrovství Evropy v německém Lipsku na pátém místě, se rozhodly svým kamarádům pomoci a to tím, že odhodily stud a nafotily odvážný kalendář. Focení kalendáře probíhalo s fotografkou Lucií Žemberyovou ze sportovního serveru Erasport.cz ve dvou prosincových termínech a vznikly z něj opravdu velmi pěkné snímky.

Všichni zúčastnění si přejí, aby projekt Olympijský sen došel ke šťastnému konci a aby mohli mužští reprezentanti navázat na úspěch českých žen z roku 1980. V tomto roce totiž na olympiádě v Moskvě získaly pozemní hokejistky stříbrné medaile. Přispěte proto prosím i Vy k plnění olympijského snu. Stačí zakoupit kalendář a uděláte někomu obrovskou radost. Kalendář je formátu A3 a má 14 listů (titulní stránka, 12 měsíců, závěrečná stránka s poděkováním).

„Nápad s kalendářem nám přišel zajímavý a braly jsme to jako možnost, kterou můžeme přispět mužské reprezentační složce na jejich cestě k olympijskému snu. Samotné focení bylo diskrétní a probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Věříme, že se kalendář bude líbit a bude o něj velký zájem,“ dodala kapitánka českých reprezentantek Karolína Paterson.

 

K zakoupení formuláře: http://www.olympijskysen.cz/objednavka

Můžete si vybrat ze dvou verzí kalendáře – z klasické edice za 199 Kč a z limitované edice za 999 Kč, která navíc obsahuje vlastnoruční podpisy pozemních hokejistek. Kalendář(e) Vám pošleme poštou nebo si je můžete osobně vyzvednout (Praha 9).

 

 

 

 

 

Autorka fotografie: Lucie Žemberyová