Online poker

June 2nd 2012

Už jste někdy slyšeli o pokeru? Asi ano, když ho vyhledáváte, ale je to také protože poker je v současné době jedna z nejhranějších a nejoblíbenějších karetních her, jak u amatérů, tak u profesionálu. A jaký je cíl této hry? Hlavním cílem této populární hry je vybudovat jednu z mnoha herních kombinací, tak abyste vyhráli. Pocit z výhry je nepopsatelný. Bohužel se pak může stát, že se na pokeru stanete závislým, ale to se stává jen zřídka. Mnoho lidí hraje tuto hru hlavně, protože je tu neocenitelná možnost sledovat svého soupeře. A to oceňuje mnoho hráčů, tím se stává tato hra velmi zajímavou, protože Váš výraz v tváři je velmi důležitý a může Vám vyhrát Váš duel.

Poker má více hratelných variant, ale nejhranější a nejoblíbenější u spousty hráčů je varianta, která se nazývá Texas Hold’em no limit.  Tato varianta se hraje se dvěma kartami a poté se rozdají další společné tři karty, které se nazývají turn, flop a river. Před vyložením každé nové karty proběhne kolo sázek, až nakonec ukáží hráči karty (show down) nebo zahodí karty (fold).  Zdá se Vám to jednoduché? Pokud ne zkuste si nejprve nastudovat různé Texas Hold’em kombinace, které jsou po přečtení a po využití v praxi pochopitelné.

Využijte skvělých nabídek, které se Vám nabízejí a zahrajte si online poker zcela zdarma bez jakýkoliv poplatků. Ti zkušenější hráči si mohou zahrát o peníze.  O pokeru je mnoho informací, ale ta informace, která Vás bude nejvíce zajímat budou poker pravidla.