Nadějný hokejista půjde do vězení na osm let!

November 13th 2013

1434049_hokejista-sud-napadnutie-policajtka-frantisek-koleno-vazenie-odsudenyJednadvacetiletý nadějný hokejový talent se už na ledovou plochu jen tak nepodívá. Před dvěma lety totiž dostal od soudu rozsudek, který ho usvědčil na 11 let a 7 měsíců na tvrdo, dostal tedy téměř 12 let.

František Koleno u soudu pronesl „Vypil jsem čtyři tequily a tři deci šampaňského. Popral jsem se a přijela policie,“. U soudu se prý i rozplakal. „Stříkali na mě slzným plynem, asi jsem kladl odpor. Nechtěl jsem však nikomu ublížit,“.

A co se vlastně stalo? V baru v Povážské Bystřici se František Koleno dostal do sportu se dvěma staršími muži, když přijela policie muži byli od krve a ve své agresivitě pokračovali. Nejvíce se alkohol a agresivita vymstila Františkovi, kterého policistka položila na záda a chtěla mu nasadit pouta, František se, však bránil a kopl policistku do kolene, které se jí otočilo. Policistka se ze zranění léčila čtyři měsíce.

„Mlel se, ale vysmekl se mi a přehodil mě přes sebe. Pak mě silně kopl do kolena, které se mi otočilo,“ vzpomínala napadená u soudu. „Stále nechodím do práce a nevím, jestli vůbec někdy budu.“

Dnes mu, však Krajský soud v Trenčíně trest snížil na osm měsíců. I tak je to bohužel pro tak mladého “kluka” poněkud velký trest.

 

 

 

 

zdroj:sport.cz