Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

MS v hokeji 2013

May 3rd 2013

ms-v-hokeji-2013_20130426A máme tu květen, období maturit a především ledního hokeje je tady. Koná se totiž historicky 93. mistrovství světa v hokeji, kde mezi 16 týmy samozřejmě nesmí chybět reprezentace České republiky v čele s Aloisem Hadamczikem. A to samozřejmě vzbuzuje velkou pozornost, protože jména jako je třeba Pavelec, Voráček nebo Tlustý, jenž se právě v našich barvách tohoto turnaje zúčastní, nenechá jen tak někoho chladným. Proto by mnozí z vás uvítali informace o dění z Švédska a Finska, kde se tento šampionát koná. Internetová stránka ms-v -hokeji.cz je na to přímo ideální. Dozvíte se zde plno informací a novinek, jenž se jdou každou chvíly aktualizovány.

Třeba tabulky jednotlivých skupin A a B. Ty se, jak jistě víte, konají v Helsinkách a Stockholmu. Tyto severská města už byly pořadately dvou turnajů EHT (Euro Hockey Tour) a bylo vidět, že hokej tady lidé mají opravdu v oblibě, stejně jako u nás. Zaplněné haly vytvářely výbornou atmosféru a není tomu jinak i u tohoto mistrovství.  Taktéž se na stránce dozvíte i přesný program zápasů a jejich čas. Základní část se bude hrát do 14.května, přičemž postoupí 4 nejlepší z každé skupiny do čtvrfinále. Nebo výborná je kategorie o českém výběru. Zde se dozvíte přesnou kompletní sestavu českého týmu, přičemž u každého hráče je i jeho stručný popis.

Tato stránka se zkrátka každému hokejovému fanouškovi musí líbit. Plno informací na jednom místě, přičemž můžete hltat nejnovější informace i na jejich facebookovském profilu. Však vy se můžete přesvědčit sami a to kliknutím na jeden z odkazů.