Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

MS 2012 Češi porazili v úvodním zápase Dánsko 2:0

May 4th 2012

Zápasy proti Dánsku jsou vždy nečekané, v minulých letech tým Dánska dokázal mnohokrát překvapit, porazily nečekaně týmy Finska, USA i Kanady v jednom Mistrovství, což se od nich nečekalo. Proto i dnešní úvodní zápas pro oba týmy bude napínaví.

Až do konce druhé třetiny se český tým zdál být jakoby zaražený, nedostával se do střeleckých pozic a spíše bránil vlastní bránu. Během těchto dvou třetin se český tým dostal do oslabení 3 proti 5, kterou s přehledem ubránil. Na konci druhé třetiny, přesněji 5 vteřin před koncem se do brány trefil Aleš Hemský a posunul tím šanci českého týmu na Mistrovství světa 2012 o krok dále. Dále ve třetí třetině se trefil Petr Tenkrát necelé 3 minuty před koncem celého zápasu. Dánsko se po tomto gólu snažilo situaci zachránit pomocí taktiky power-play, však po faulu na český tým se dostali do oslabení.