Mourinho před pohárovým zápasem

December 13th 2011

Jose Mourinho promluvil před dnešním zápasem proti Ponferradině s novináři a dodal pár poznámek k výkonu Cristiana Ronalda v sobotním „El Clasicu“
Jose Mourinho se ukázal na konferenci před večerním utkání aby poskytl informace o sestavě týkající se právě tohoto utkání. Nicméně novináři trvali na tom, aby jim portugalský trenér odpověděl i na otázky, které se týkali zápasu proti Barceloně. Řekl že zvuk píšťalky, který se ozval při šanci Ronalda na něj neměl žádný vliv, dodal také, že si zápas Real Madrid prohrál víceméně sám.
Když José Mourinho vstoupil do místnosti poznamenal, že tato konference se bude týkt zápasu Real Madrid vs. Ponferradina, nikoliv o Barceloně. Novináři ale na jeho slova nedbali.
Mourinho: „Nepředpokládám že El Clásico bude mít vliv na naší hru je to celkem jiný zápas a v jiné soutěži, je pravda že se na nás sice Barcelona bodově dosáhla, ale pro nás hraje ještě zápas k dobru“ uvedl José Mourinho při analýze utkání proti Ponferradina.
Minulou sezonu Real Madrid pohár Copa del Rey vyhrál gólem Cristiana Ronalda ve finále zrovna proti Barceloně. Mourinho přiznal, že to byl jeden z jeho hlavních cílu: „Minulý rok jsme konečně chtěli prolomit neúspěchy v poháru CdR. Proti Ponferradině postavíme kvalitní tým a pokusíme se rozhodnout hned v prvním utkání.“