Mistrovství Evropy ve fotbale

June 12th 2012

Již několik dnů se v Polsku a na Ukrajině žije fotbalem.  A čím to je? No přeci hlavně tím, že v těchto zemích stále probíhá dlouho očekávané mistrovství Evropy, které se koná už od 8. června do 1. července 2012. Přesněji po čtyřech letech se utká 16 zemí. Tento turnaj nazýván EURO 2012 byl pro letošní rok rozdělen do čtyř skupin a zajímavou informací je hlavně to, že se hraje na osmi stadionech.

Zdá se Vám, že se na často navštěvovaných internetových sportovních stránkách nedozvíte to co je potřeba a to co byste očekávali? V tom případě neváhejte a navštivte internetové stránky, kde najdete, co se týče sportu opravdu cokoliv. Avšak hlavním záměrem stránek je uspokojit své návštěvníky. Stránka sazeni.betfair.com se zabývá hlavně tipy na sázení a proto Vás teď chci trochu pobídnout k tomu, abyste si také vyzkoušeli jaké to je sázet. Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 je velmi známí a ostře sledovaný turnaj, který sleduje celá Evropa a možná i celý svět. Takže pokud Vás fotbal baví a jste fanouškem, který se ve svých výsledcích často nemýlí, tak vyzkoušejte jaké to je vyhrávat peníze rychle a jednoduše.

Bohužel Český tým se se svými výsledky chlubit nemůže. Úvodní zápas s Ruskem dopadl katastrofálně a to 4:1 pro Rusy. Čeští fanoušci byli od tohoto zápasu velmi neklidní a internetovým zpravodajstvím kolovalo mnoho připomínek a rad, jak by se trenér Bílek měl zachovat a jak by měl oslavit sestavu proti dnešnímu soupeři Řecka. V dnešním zápase šlo našemu českému výběru o všechno, pokud by zápas s Řeckem prohráli jeli by domů s prázdnou. Naštěstí se, však český tým vzchopil a na prohru s Rusy zapomněl. Po několika minutách poslal do vedení český tým mladý plzeňský záložník Petr Jiráček a poté také  mladý a nadějný Pilař. Díky těmto rychlým dvěma gólům bylo Řecko trochu v šoku, ale střídající Gekas lehce zápas zdramatizoval a upravil skore na 2:1.

Všelijaké aktuální výsledky na fotbal najdete na internetových stránkách.