ŽÁDNÉ SPEKULACE! Jaromír Jágr jde do Bostonu!

April 2nd 2013

Pro fanoušky Dallasu je to možná až moc velká rána, ale nedalo se nic dělat a s Jardou se budeme ode dneška vídat v dresu Bostonu. Přesun této české, ale i zahraniční hvězdy vyřizoval Jardův agent Petr Svoboda. V Dallasu Jágr podepsal kontrakt na 4,55 milionu dolarů, ale bohužel výsledky Dallasu  nejsou takové jaké si Jaromír Jágr představoval. Ale, jak uvedl v jednom rozhovoru. V Dallasu by rád zůstal prý je tam spokojený a šťastný.

„O Jardu byl mezi kluby obrovský zájem, ale nakonec padla volba na Boston. Nedávno ještě Dallas přišel s velmi dobrou nabídkou na prodloužení smlouvy, ale pohled Dallasu na věc se změnil po posledních utkáních, které mužstvo prohrálo,“ prohlásil Svoboda.

Zájem o Jágra měly i jiné týmy například Detroit a Philadelphia. Bohužel výsledky byly takové a makové, za posledních deset dnů hráli pětkrát doma. A jaká je finální bilance? Tři porážky a dvě výhry… ovšem ty porážky? Netřeba slov. V posledním zápase už to nevydrželi ani fanoušci Dallasu a během třetí třetiny na hráče i několikrát zabučeli. I přes to, že už je Jarda tak trochu stařík v NHL má stále úspěchy, jak jsem již zmiňovala v minulém článku. V Dallasu vedl se svými 14 trefami a stal se dallaským střelcem. A vládne také v týmové produktivitě.

Věřím, že se Jardovi bude držet. Držme mu palce ať se s tak kvalitním týmem jako je Boston, dostane konečně do finále Stanleyho cupu.

 

 

 

 

zdroj:isport.cz