Slavia vyhrála letos už druhé pražské derby

November 18th 2012

Přitom Sparta vůbec nezačala špatně první třetinu vyhrála 2:0. A to také díky tomu že ve druhé minutě se před Furchem objevil Přibyl a blafákem do bekhendu poslal sparťany do vedení. Druhý Sparťanský gól padl v přesilovce, kdy dal gól Hovorka. A tak Sparta vyhrála první třetinu a to i díky tomu skvělému Neuvirthovi.

Ve druhé třetině Slavia srovnala skóre na 2:2. První branku dal v přesilové hře Tomáš Hertl. A Slavia hned začala diktovat tempo a u druhého gólu byl zase Hertl, kdy za brankou vybojoval puk a nahrál Tomicovi, který dal druhou branku Slavie.

Ve třetí třetině bylo o dost méně šancí a začalo se více taktizovat ale své představení dokonal Tomáš Hertl, kdy dal už svůj druhý gól a dal vítězný gól. Čtvrtý gól do prázdné brány dal Vladimír Sobotka a Slavie tak vyhrála 4:2.