MS 2012 Slováci padli i v dalším zápase a to s Finy

May 7th 2012

Slováky letošní mistrovství světa tíží asi nějaké “prokletí” nebo co, už ve druhém zápase proti favoritům turnaje prohráli zápas o gól.

Finové tak gólem Janneho Pesonena z osmé minuty porazili Slovensko a zaznamenávají tak druhou těsnou porážku v helsinské skupině.

Slovensko mělo v tomto zápase dobré šance, ale brankáře Vehanena nedokázali překonat. Na druhé straně se předvedl Slovenský brankář Laco, který si poradil s řítícím se útokem Finska. Zápas probíhal v klidu až na 47. minutu, kdy Sekera po zbytečném faulu navštívil trestnou lavici. Finové tak měli k dispozici 12 vteřin hry pěti proti třem, ale nevyužily jej. Zase se “blýsknul” Slovenský brankář Laco.

Sestavy:

Finsko: Vehanen – Mäenpää, Hietanen, Niskala, Salmela, Väänänen, Järvinen, Kukkonen, Jaakola – J. Jokinen, M. Koivu, Filppula – Pesonen, Immonen, Mikael Granlund – Joensuu, N. Kapanen, Komarov – Pyörälä, Kontiola, Pihlström.
Slovensko: Laco – Baranka, Sekera, Chára, Graňák, Starosta, Vydarený, Sersen – Marcel Hossa, Kopecký, Radivojevič – Šatan, Surový, Hudáček – Tatar, Mikúš, Miklík – Bartovič, Bližňák, Haščák.