Kladno porazilo Liberec a dostalo se na druhé místo.

December 2nd 2012

Kladno dnes hrálo ve zlatých dresech, které budou následně vydraženy na dobročinné účely. Dresy Kladnu přinesly štěstí a vyhráli 2:1 a díky vítězství se dostali na druhé místo, naopak Liberec spadl na poslední místo.

Zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodla až třetí třetina, ve které padli všechny tři góly. O vyrovnaný zápas se hlavně postarali oba gólmani a hlavně Liberecký gólman Vošvrda. Který chytal od začátku utkání po dlouhé době, jelikož jednička Liberce Marek Pinc je zraněný. První gól padl až ve 44 minutě po té co během přesilovky po deseti vteřinách vstřelil branku Hlaváč. Druhý gól vstřelil kapitán Kladna Pavel Patera. Za hosty jediný gól dal Bortňák a skvěle chytajícímu Cháberovi pokazil nulu.

Dnes za Kladno odehrál poslední zápas Marek Židlický, který zítra odlítá do Ameriky.