Karel Abraham měl nehodu

September 19th 2013

Kimagesarel Abraham,  český motocyklový a velice známí závodník. Kdo by to byl řekl, že právě on někdy nabourá svého miláčka a připíše se tak na listinu známých sportovců jenž měli někdy nehodu. Bohužel ani tohoto roztomilého mladíka, který to dokáže na motorce pořádně rozjet neobešla ta smůla na silnicích. Abraham měl právě dnes autonehodu u brněnského Masarykova okruhu. Zdemoloval si své překrásné a taky velice drahé Porsche. Díkybohu se nikomu nic nestalo. S tak krásným vozem narazil Karel do volkswagenu s přívěsem naloženým kládami. Samozřejmě se autíčko trochu poničilo. No trochu, podle policie škoda činí na obou vozidlech dva miliony korun. Nehoda se udála, když řidič volkswagenu s tažným vozíkem vyjížděl v lese na silnici. U obou účastníku nehody se neprokázalo žádné požití alkoholu.

“Vyjel jsem se zatáčky, on stál přímo přede mnou. Trochu jsem zabrzdil, ale bohužel s tím nešlo nic moc dělat,” řekl Abraham televizi Nova, která o nehodě informovala.

“Bylo velké štěstí, že jsem ho vzal mezi auto a vozík, nebo zezadu do auta. Kdyby to bylo o půl metr jinam a bylo to na střed toho auta, tak by to bylo pro oba výrazně horší,” prohlásil Karel Abraham.

 

 

 

zdroj: isport.cz