HC Hostivař – otevírání nového malého hřiště

May 19th 2014

Vedle téměř nové umělky na fotbal, hřiště na fotbal a hřiště na pozemní hokej se objevilo i menší hřiště také pokrytou umělou trávou pro aktivní pozemní hokejistky a hokejistky, kteří se na menším hřišti mohou začít věnovat hrám jako je fotbal, vybíjená apod. Také se tam mohou rozcvičovat. Malé hřiště je také dobrým způsobem jak zabavit děti, které přijdou s rodiči fandit na hokejové hřiště. Děti si tam mohou kopat s míčem a blbnout a nebudou se nudit. 

Zpráva z otevírání hřiště, dne otevřených dveří a turnaje kroužků

Po včerejších deštích se zdálo, že by dnes nemuselo pršet a také jsme se první téměř dvě hodiny deště nedočkali. Již kolem desáté se nám sešla kupa dětí na turnaj kroužků, připravili jsme osm soutěžních cvičení pro dvojice dítě-rodič a rozehráli jsme ještě před jedenáctou hodinou turnaj kroužků. V jedenáct hodin jsme vše přerušili na oficiální otevření našeho nového tréninkového hřiště. Antonín Kemr, president klubu, pronesl řeč o lepšícím se stavu našeho klubu jak po stránce trenérů tak počtu nových dětí. Následoval příslib paní Lucie Prinzové, zástupkyně starosty Prahy 15, že nás Praha 15 bude i nadále podporovat v našich aktivitách i v obnově okolí našich hřišť.
Pak se všichni opět vrhli do zápalu boje na hřišti i na “cvičišti”, který poněkud ochladl s příchodem deště. Přesto jsme turnaj dohráli, všechny děti si s rodiči vyzkoušely připravená cvičení a na závěr si odnesly jak drobné ceny za soutěže, tak hodnotné sportovní ceny jako míčky na pozemní hokej, švihadla, reakční míčky a další. Za příspěvek na tyto ceny vděčíme Praze 15 a tímto jí děkujeme.

Věříme, že si všichni dostatečně užili pozemní hokej a těšíme se na další podobné akce – červnovou rozlučku se sezonou a na podzimní turnaj kroužků!