Golfové hole můžete na hřišti vozit nebo si je nosit

September 19th 2013

logoGolfové vozíky a bagy patří zcela nepochybně k základnímu vybavení každého golfisty. Nosit po hřišti hole a příslušenství bez těchto výrobků je nemyslitelné. Každému z nás vyhovuje něco jiného. Někdo rád vozí hole na kolečkách, a tak volí vozík. Jinému zase vyhovuje nošení holí na zádech a rozhodl se pro bag. Kdo by chtěl nošení a jízdu kombinovat, může se rozhodnout pro takový vozík, který se dá i nosit, díky promyšlené konstrukci a popruhu. Takové možnosti přináší i nový vozík Geum Decolt.

Geum Decolt přináší zcela nový druh golfového vozíku a bagu

Pokud se o golf zajímáte, tak jistě víte, že vybrat opravdu vyhovující golf  bag nebo vozík není jednoduché. Ačkoli je na trhu nabídka opravdu široká, téměř všechny druhy bagů a vozíků vypadají totožně. Svým vzhledem připomínají spíše cestovní tašku nebo krosnu. Hole se při přenášení nebo převážení stále hýbou, naráží do sebe a při neopatrné manipulaci také vypadávají. Neustále se soustředit na to, jak hole nosíme je obtěžující. Raději bychom se měli soustředit na hru a na to, jak zahrajeme další ránu. V tomto ohledu přináší Geum Decolt další novinku.

Každá hůl má své „pevné“ místo

Až donedávna jsme byli zvyklí na to, že golfové hole vkládáme do bagů a do vozíků tak, jak nás napadne. Po určitém čase ale ztrácíme přehled a před každou ránou hledáme tu správnou hůl. Představte si, kolik starostí by vám ušetřilo, kdyby měla každá hůl své místo, ze kterého by se nehnula. Takovou možnost Geum Decolt opravdu nabízí. Díky jedinečně řešenému tvaru a vybavení má každá hůl své místo. Po odehrání je můžete zasunout nebo připevnit do připravených otvorů. Hole nemohou vypadnout a dokonce se ani nehnou. Golfový vozík a hole v něm už se nikdy nebudou klátit ze strany na stranu při průjezdu hřištěm.vozik

Táhnout vozík nebude těžké

Pro většinu golfových vozíků je typické, že hole se do nich zasouvají rukojetí dolů. Kvůli tomu zůstávají těžké hlavy holí nahoře. Když pak vozík naklopíme, abychom mohli vyrazit, začnou se hole okamžitě převažovat. Takové převážení je dřina a rozhodně není pohodlné. Geum Decolt tento problém vyřešil s elegancí. Nejtěžší druhy holí – železa, jsou umístěny hlavou dolů. To přináší pohodlné přejíždění, bez zbytečné námahy. Pokud se chcete dozvědět i další novinky z oboru golfových vozíků, čtěte zde.

Díky modernímu a promyšlenému designu je dosaženo malé velikosti

Golfový vozík Geum Decolt vám možná přijde na první pohled malý a že se do něj nemohou vejít všechny potřeby. Opak je pravdou. Nejen hole, ale každá část golf vybavení má stanovené své místo. Vše je řešeno s maximálním důrazem na detail, praktičnost a celkový vzhled. Můžete zapomenout na velké vozíky a bagy, které stěží uskladníte do kufru auta. I menší vozík může být dokonale vybavený. Stačí vše správně promyslet.