Václav Kadlec je zraněný má prasklou lebku

November 4th 2012

Z Mladé Boleslavi si Sparta dokázala přivézt jen bod spolu se zraněním Václava Kadlece. 

Václav Kadlec se s boleslavským Nešporem srazil hned v 8. minutě při hlavičkovém souboji. Nešpor byl odnesen na nosítkách, ale musel také ze hry, protože krvácel. Kadlec šel po svých s mimořádně viditelným ďůlkem na čele a ihned poté byl odvezen do pražské nemocnice. Kadlec utrpěl zlomeninu čelní kosti a mimo hru by měl být do konce podzimní části.

“Letěl míč od branky a já jsem šel normálně do souboje. Já mám ránu v oblasti spánku, Venca na čele. Přeji mu, ať to zranění není vážné,” řekl v po zápasovém rozhovoru Nešpor.

Spartu čeká zápas Evropské ligy v Izraeli bez Kadlece. Hraje proti Kirjatu Šmona.

Favorizovaná Sparta to měla v Mladé Boleslavi hodně těžké, protože se nedokázala prosadit. A určitě to nebylo tím, že Spartě chyběla opora týmu kapitán Matějovský. Vedoucí gól přišel na straně domácích a to v 56. minutě trefil se Mareš, který se dokázal uvolnit s dostatečným důrazem při rohovém kopu. Z Mareše byl hrdina a pak se najednou Mareš rozhodl pro nečekaný manévr. Čtvrt hodiny před koncem v pokutovém území složil Balaje a pro Hušbauera byla penalta už jen třešničkou na dortu a tak ani v zápasu proti Boleslavi nedokázala Sparta vyhrát. Sparta tak marně čeká na výhru už čtyři zápasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: isport.cz