Umělý ostrov za 19 miliard!

March 23rd 2012

Má to být turistický ráj, který ročně navštíví milión lidí

Světoznámí velkoklub Real Madrid má na utrácení asi dost peněz, protože částka, která činí 19 miliard není až tak malá.

Říkáte si snad, že to není možné? Ale je Real Madrid si chce do tří let vybudovat na umělém ostrově ve Spojených arabských emirátech unikátní zábavný park. Ale pozor vše nebude jen o fotbalových hřištích. Součástí tohoto zábavné parku má být i muzeum klubu.

V tomto parku si na své přijdou hlavně fanoušci, kteří věrně podporují tento klub. Real Madrid dosud utrácel za neskutečné hvězdy, ale teď se zaměřil doslova na zábavný park, protože se v něm objeví sportovní zařízení, loděnice, luxusní hotely a vily a futuristický desetitisícový stadion s jednou otevřenou stranou k moři.

 Komplex, jehož plány španělský velkoklub zveřejnil, by měl otevřít brány v lednu roku 2015.

„Real Madrid znovu ukázal, že hranice neexistují a že fotbal je skvělým prostředkem, jak spojit lidi na celém světě,“ prohlásil Perez na čtvrteční prezentaci, které se na stadionu Santiago Bernabeu zúčastnili i kouč José Mourinho a hráči Iker Casillas, Karim Benzema a Sergio Ramos.

Vedoucí tým španělské ligy při prezentaci na svém stadionu Bernabeu oznámil, že “Real Madrid Resort Island” vznikne díky podpoře vlády emirátu Rás al-Chajma.