Tipy na osemfinálové odvety Ligy majstrov

March 4th 2013

Utorok a streda už tradične bude patriť futbalovej Lige majstrov. Na programe sú 4 odvetné osemfinálové zápasy.

Jednou nohou vo štvrťfinále je turínsky Juventus, ktorý si úvodnom zápase poradil s Celticom na jeho trávniku hladko 3:0, preto by odveta mala byť už iba formalitou. Tento fakt sa odzrkadľuje aj na kurze na výhru domácich, ktorý má hodnotu iba 1,30. Otázne je, či sa Juve nerozhodne zápas “vypustiť” a myslieť na nedeľný zápas s Cataniou, ktorý bude kľúčový v boji o titul.

Ďalším tímom, ktorý ide do odvety s náskokom je francúzsky PSG. Manko po prehre 1:2 sa bude snažiť dohnať Valencia, no domáci tím je favoritom, čo nasvedčuje aj kurz 1,83.

Po nerozhodnom výsledku 2:2 idú do odvety aj Dortmund a Šachtar. Nemci v závere vybojovali cennú remízu, no dôležitejšie je, že dali vonku dva góly, preto by mohli hrať na nerozhodný výsledok. Ukrajinci by však pod tlakom nemali uspieť, preto kurz 1,55 na výhru domáceho Dortmundu môže byť pekným prilepšením na tikety.

Zabudnúť však nemôžme ani na šláger tohto týždňa. Bez debaty je ním zápas Manchester Utd. – Real Madrid. V Madride sa prvé vzájomné meranie síl skončilo remízou 1:1, čo je výsledok, ktorý živí postupové šance oboch futbalových gigantov. Je ťažko tipovať, kto bude z týchto dvoch tímom postupujúcim, no kto chce mať tento zápas na tikete si môže pridať tip, ktorý hovorí, že oba tímy dajú gól. Dva ofenzívne ladené tímy by mohli byť zárukou správneho tipu a výherného kurzu 1,45. Veľa šťastia.

Program Ligy majstrov

Utorok 5.3.2013 o 20:45

Dortmund – Šachtar

Manchester Utd. – Real Madrid

Streda 6.3.2013 o 20:45

PSG – Valencia

Juventus – Celtic