Tipy na 3.3.2013

March 2nd 2013

Tipovanie športových zápasov si nachádza stále viac priaznivcov. Ani portál sportovni-noviny.eu nechce nejako zaostávať, preto prinášame niekoľko tipov, ktoré by mohli vylepšiť nedeľné tikety. Tipy sú iba informatívne a slúžia iba ako inšpirácia.Veľa šťastia.

Nedeľná kurzová ponuka obsahuje už tradične  zápasy talianskej Serie A, ale i dohrávky francúzskej League 1, nemeckej Bundesligy, anglickej Premier League a ďalších súťaží. Vo Francúzsku môže prísť k zosadeniu vedúceho PSG z trónu, v českej 1. hokejovej lige sa môže rozhodnúť o poslednom semifinalistovi play-off a Nymburk sa vo VTB Promo Cupe pokúsi zdolať vedúci tím skupiny B.

Brest – Lyon

O 14:00 nastúpi druhý Lyon na trávniku pätnásteho Brestu. Zdá sa, že Brest zažehnal krízu, ktorá nastala po sérii štyroch zápasov bez výhry, no na Lyon, ktorý túži po titule by v nedeľu stačiť nemal. Hostia budú chcieť využiť zaváhanie vedúceho PSG, ktorý prekvapivo prehral včera s Reims 0:1. Lyon sa výhrou môže bodovo dotiahnuť na lídra, takže mu motiváciu určite nechýba.

Tip: 2

Kurz: 1,90

Hradec Králové – Olomouc

V 1. českej hokejovej lige sa čaká na posledného štvrtého semifinalistu play-off. Po základnej časti druhá Olomouc si “komplikuje život”, keď v sérii síce vedie 3:2 na zápasy, no hokejisti Hradca Králové ich až príliš trápia svojou dobrou obranou. V celej sérii však padá pomerne málo gólov, preto by sa na tiket hodil tip na počet menší počet gólov v zápase ako je vypísaná hranica 5,5 gólu. Úvodné buly zápasu je na programe o 19:00

Tip: under 5,5 gólu

Kurz: 1,72

Nymburk  – Žalgiris Kaunas

Basketbalistom Nymburku pôjde v nedeľu o 15:00 v prestížnom VTB Promo Cupe o účasť v play-off. Prekážkou Čechov však bude litovský líder skupiny, ktorý však  zatiaľ prehral iba jediný zápas. Nymburk je doma  silný a dokáže potrápiť súperov, takže zápas sľubuje kvalitný mužský basketbal s množstvom premenených košov. Aj preto by stálo za hriech tipovať väčší počet bodov v zápase ako je vypísaná hranica. Tá je momentálne nastavená na 153,5 bodu, no je možné, že bude stúpať, preto sa treba poponáhľať.

Tip: over 153,5 bodu

Kurz: 1,85