Neporazitelná Chelsea, myslí si Frank Lampard

March 15th 2012

Fantastický výsledek a fantastická kvalita celku Chelsea. To vše jsme mohli vidět ve včerejším utkání

Po fantastickém výkonu Chelsea Frank Lampard věří ve výhru i proti celku Barcelony nebo Realu Madrid. „Ukázali jsme týmového ducha,“ hlásili. „Teď se nemusíme bát nikoho, můžeme vyřadit jakýkoliv tým,“ dodal sebevědomě Frank Lampard.

Brankář české reprezentace Petr Čech si zaslouží pochvalu, svůj tým výborně podržel a byl jednou z hlavních zbraní.

Ve 28. minutě se prosadil Drogba a poslal tak Chelsea do vedení svou hlavičkou.  Dalším úspěšným střelcem byl Terry, který hlavičkoval přesně ke vzdálenější tyči.

“Bojovali jsme až do konce, byli jsme pevní, odolní a prokázali jsme velkou palebnou sílu,” shrnul John Terry.

Ve včerejším utkání vsadila Chelsea na útok. Tím však otevřela prostor a v 55. minutě se prosadil nováček z Neapole.

Chelsea se nenechala zdeptat a pokračovala ve svých nebezpečných akcí. K prodloužení pomohla Dossenova ruka. Penaltou pak Neapol ztrestal Lampard.

“Nemáme za sebou snadné časy, ale teď se to obrací. Pokud budeme hrát takhle, nemusíme se bát nikoho,” přizvukoval Frank Lampard.

Bombastický zvrat přišel v napínavém prodloužení. Chelsea si vydobyla ve 105. minutě nakonec úspěšnou akci a prosadil Ivanovič.

Kvalitní výkon, sílu a vzrušení to vše jsme měli možnost vidět. Nějaký fanoušek by z tohoto výkonu mohl mít i infarkt. Byl to napínavý zápas.

Chelsea slavila spolu s ruským majitelem Abramovičem, který celý zápas nadšeně sledoval. Po závěrečném hvizdu pospíchal do kabiny, kde společně slavil za zavřenými dveřmi postup do čtvrtfinále Champions League.