Na centrální pobočku pošty se dostaly Teplice, Olomouc a Sparta

March 28th 2012

V poháru České pošty postoupili až na teplickou výjimku favorité. Sparta nedopustili drama s Boleslaví, Olomouc potvrdila formu a Teplice opět vyzráli na Liberec.
Slovan Liberec-FK Teplice 0:2
Teplice byli výrazně efektivnější, a proto si zasloužili postup. Liberec nehrál na 0:0, které by mu stačilo  k postupu a to už v 15. minutě využil trefivši se Lukáš, přesnou hlavičkou pod břevno nedal Bičíkovi šanci. Liberec pak měl 3 šance, které měli potenciál skončit gólem, například po perfektním pasu Štajnera se řítil sám na Grigara Bosanćić, přeloboval Grigara a….. chytil se za hlavu. Míč skončil za brankou. V druhé půli postavili Tepličtí neproniknutelný obranný val, Liberci nepomohlo ani přemístění Nezmara do útoku. Za celou druhou půli se Slovan nedostal do žádné gólovky a tak přišel brejk Teplic, který s chladnou hlavou proměnil střídající Jindráček. Slovan sice zbraně nesložil, zkoušel jak jen to šlo, ale zázrak jako v ligovém  duelu s Boleslaví.

Baník Ostrava-Sigma Olomouc 1:2
Momentem zápasu byl gól hornického Fantiše, avšak Olomouc nijak nepotrápil. Baník si v Evropě nezahraje (bohužel, nebo naštěstí, to je otázka)

Sparta- Mladá Boleslav 1:0
Sparta ve dvojzápase dominovala a o postupu rozhodl Hušbauer.