FOTBAL: Chelsea dokázala vyhrát proti Šachtaru 3:2

November 8th 2012

 

Šachtar Doněck stačil dvakrát vyrovnat, Torres vstřelil gól a Moses dokázal zařídit gól v poslední vteřině zápasu to byl zápas Chelsea proti Šachtaru, kterému, tak Chelsea zařídila první prohru v sezóně. 

Chelsea by měla poděkovat zmatenému gólmanovi Pjatovi, který vyrobil celkem dvě výrazné chyby a napomohl tak Chelsea k vítězství 3:2. Hlavně díky němu dokázala Chelsea vůbec nějaký gól vstřelit.

První branku zápasu vstřelil Torres právě po chybě Pjatova v 6. minutě.  Chelsea se, však radovala pouhé tři minuty a přišlo vyrovnání po střele Williana. Po další chybě Pjatova se předvedl mladičký Oscar a zvýšil tak na 2:1. Ovšem podobně jako v 9. minutě se zase trefil Willian a bylo vyrovnáno.  Posledním gól zařídil Victor Moses v poslední vteřině zápasu. I když dokázal Šachtar dvakrát odpovědět na vyrovnání jim už nezbyl čas. Musím, ale podotknout, že Šachtar nebyl daleko od druhého vítězství nad šampionem Ligy mistrů.

O pozici ve skupině se Chelsea popere ještě s Juventusem a Nordsjelandem na Stamford Bridge.

Sestavy:

Chelsea: Čech – Ivanović, David Luiz, Cahill, Bertrand – Ramires, Mikel – Hazard, Oscar, Mata – Torres.

Šachtar: Pjatov – Srna, Kucher, Rakickij, Rat – Fernandinho, Hübschman – Luiz Adriano, Willian, Alex Teixeira – Mchitarjan.