Cristiano Ronaldo do United?

December 25th 2012

Už několikrát se řešilo to, zda se chce Ronaldo vrátit do Manchesteru United či ne. A je to tady. Opožděný vánoční dáreček pro všechny fanoušky United a Ronalda. Alex Ferguson stále tvrdí to samé a to, že by Cristiana Ronalda rád viděl zase v týmu “Rudých ďáblů”. Během příštího léta je tak možnost, že Ronaldo opustí bílý balet a vrátí se zpět do Manchesteru. Portugalec zprávu prý již prozradil kamarádům stejně jako bývalým spoluhráčům z Old Trafford.

Může zde, však nastat problém a to takový, že jeho smlouva v Realu Madrid končí až v roce 2015. Bude tak záležet na domluvě obou celků. United by měl Ronalda, a Real by tak dostal něco přes 120 milionů liber. Real dal za Ronalda v roce 2009 osmdesát milionů liber.  Třešničkou na dortu je to, že se Real Madrid s anglickým velkoklubem utká v osmifinále Ligy mistrů. První vzájemný zápas je na programu 13. února a odveta se hraje 5. března.

Ronaldo, však slíbil, že pokud vstřelí gól právě do branky Manchesteru United, tak jej slavit nebude. A to hlavně, protože právě manažerovi Siru Alexu Fergusonovi vděčí za jeho bohatou fotbalovou kariéru a hlavně to byl právě on, kdo sehrál důležitou roli v jeho fotbalovém vývoji,

„Jestli se mi podaří vstřelit branku, slavit ji nebudu,“ cituje Ronalda španělský deník AS.

„Alex je fantastický člověk. Naučil mě spoustu věcí. Jak už jsem prohlásil dříve, je jako můj otec. Stále si voláme a moc mi chybí,“ uvedl Ronaldo s tím, že v Manchesteru prožil úžasných šest let.

zdroj: isport.cz