Češi porazili Černou Horu a postup na Euro mají velmi blízko!

November 14th 2011

V pátek 11. listopadu se česká fotbalová reprezentace poprala o postup na Euro ovšem nic není jisté Češi sice vyhráli jednoznačnou hrou 2:0, ale svou bojovnost a hru musejí předvést znova a potvrdit, tak svou formu pokud chtějí uspět a postoupit na Euro.

V brance Českého týmu samozřejmě nechyběl Petr Čech, který ovšem nastoupil bohužel ve své známé helmě, ale i s chráničem nosu, který měl zlomený a nevěděl, tak jestli si vůbec v tomto utkání zachytá nebo ho bude jeho nos bolet i s maskou. Češi ohrožovali branku soupeřů docela odhodlaně, ovšem první velká šance na vstřelenou branku přišla v šestnácté minutě od kopaček Pavičeče na poslaný míč čekal ve vápně Vučinič, který z první pálil na Čecha. Jeho střela skončila se štěstím nad břevnem. Češi měli hodně šancí a to přesněji hráči Pekhart a Pilař. Ve druhém poločasu vpálil mladičký hráč Pilař ve spolupráci s Rosickým, Pilař po tomto vstřeleném gólu řekl, že se tento gól řadí mezi ty nejúspěšnější a, tak začal po gólu Pilaře český tým makat jako hodinky a spolu s povzbuzováním fanoušků se řítili do mnoha bohužel neúspěšných útoků, ale lepší je útočit, než se bránit jako proti světové jedničce Barceloně. Druhý gól si připsal Sivok po přihrávce Rosického, který hlavičkoval do černohorské branky.

Černá Hora se po prohraném zápasu nevzdává a prohlašují, že připraví českému týmu pěkně těžký zápas, tedy hotové peklo :). Je důležité, aby si hráči českého výběru výhru užili, ale také, aby se soustředili na další velmi důležitý zápas, který je čeká. Černá Hora musí zvítězit s rozdílem tří a více branek.