Borisov – Plzeň 0:1 branku vstřelil Bakoš

November 23rd 2011

Velmi příjemná zpráva pro fanoušky Plzňe. FC VIKTORIA PLZEŇ se před pár minutami doslova “prala” o výhru, která možná posune plzeňský tým velmi kupředu a to přímo do Evropské Ligy ,do které postupuje vždy třetí tým ze skupiny. Utkání v  Minsku bylo s vědomím, že prohra s Borisovem je definitivně připraví o naději obsadit třetí místo v základní skupině, které zaručuje účast v jarním play off Evropské ligy.

Bate Borisov by musel porazit FC Barcelonu, aby dokázal Plzeň v tabulce předehnat, protože Borisov byl ještě před zápasem bod před Plzní. V tomto utkání se ukázal klid a chladná hlava plzeňských hráčů. Zápas vůbec nevypadal, tak jako proti Barceloně proti, které se hraje velmi těžko. Hráči si nahrávali s klidem a bez jakýkoliv potíží a zmatků tyto přihrávky a dobré kombinace někdy končili velmi dobře a slibně. Na hřišti byla špatná jen jedna věc a to mlha, která dělala problémy, jak hráčům tak fanouškům i divákům u televizí.  Výhru v mlze a jediný gól utkání vstřelil Bakoš před koncem první půle, který se v rozhovorech zmiňoval o tom, že by si moc rád v tomto utkání vstřelil branku a to se mu povedlo. Druhá polovina utkání nebyla nijak zvlášť zajímavá. Spíše se zdálo jakoby Plzeň upadala a chtěla si druhou půly jen odstát. Bohudík si Borisov nedokázal vytvořit větší šanci a, tak si brankář Marek Čech mohl oddychnout.

Sestava: Bate Borisov
A. Gutor – A. Jurevič , J. Filipenko , M. Simič , M. Bordačev – D. Baga , A. Volodko , R. Bressan , A. Pavlov (69. M. Gordejčuk ), A. Koncevoj (75. F. Rudik ) – M. Skaviš (77. M. Kežman )
Sestavy: FC Viktoria Plzeň
M. Čech – F. Rajtoral , D. Bystroň , F. Ševinský , D. Limberský – M. Petržela (83. M. Fillo ), D. Kolář , P. Horváth , P. Jiráček , V. Pilař (90. R. Řezník ) – M. Bakoš (79. M. Ďuriš )