Extraliga ŽEN v pozemním hokeji

May 12th 2012

Dnes odstartovala ženská extraligová play-off. Hraje se na dvě utkání – doma a venku. Z duelů odešly vítězně týmy Pragy a Slávie.

V tomto semifinále můžeme sledovat čtyři týmy. Rakovník, Slávii, Pragu a Hostivař.

Zápas mezi Rakovníkem a Pragovkou se odehrál okolo desáté hodiny v Rakovníku. V základní hrací době byl zápas velmi vyrovnaný a po stavu 3:3 následovaly penalty, ve kterých byly úspěšnější hráčky Pragy.

“Byl to celkem vyrovnaný zápas, remízu jsme si vydřely. Musely jsme dotahovat o 2 góly a to víc byla škoda, když jsme prohrály o jedinou penaltu” sdělila hráčka Rakovníka Anna Vorlová.

Druhý zápas se odehrál v Praze na Hostivaři mezi Slávií a Hostivaří.

Hráčky Slávie vyhrály 4:0. Slávistické hráčky byly o něco rychlejší a dokázaly vstřelit první branku už v první minutě. Hráčky Hostivaře se v tomto utkání doslova ztratily. Jejich akce mnohdy skončily na soupeřově holi a tím pádem mohly Slávistické hráčky do nebezpečných útočných akcí.

“Dnešní zápas skončil doslova tragicky. Poslední dobou se na tréninku věnujeme věcem, které nám dělají problémy a i přes to jsme nedokázaly se Slávií vyhrát. Pokud budeme nadále útočit ve třech lidech, tak se důležitých gólů nedočkáme. Chyby děláme i v obraně. Do dalšího zápasu půjdeme odhodlaněji a stále budeme bojovat. Tímto zápasem to pro nás neskončilo.” odpověděla zklamaně Denisa Neplechová.