EURO 2012

June 1st 2012

Mistrovství Evropy se bude konat v Polsku a na Ukrajině v období  8. června do 1. července 2012.

Všem fotbalovým fanouškům, je to tady! Přesně po čtyřech letech se Euro 2012 hlásí zase o slovo a bude to jízda! Zda máte v plánu sledovat nadcházející EURO 2012, tak neváhejte a zavítejte na stránky kde můžete i vsázet, kde se dozvíte, jak tento šampionát probíhá a jaké jsou jeho průběžné a aktuální výsledky. Díky těmto stránkám si užijete fotbal na plno a to hlavně protože máte možnost na internetových stránkách sázet. Mistrovství Evropy je vždy velmi ostře sledovaný turnaj, který sleduje snad celá Evropa a možná i zbytek světa, jelikož požitky z těchto zápasů jsou nesmírně emotivní, navíc pokud sledujete zápas s kamarády fotbal Vás prostě baví.  Navíc si můžete ověřit znalosti ohledně hráčů a týmů. Pokud sledujete fotbal denně, určitě Vás předem napadne výsledek jak zápas skončí, díky aktuálním informacím a statistik z minulých zápasů. Jestliže si opravdu věříte, na stránkách provozovatele Bwin naleznete mnoho užitečných rad a možností.

Český tým sehrál několik přátelských utkání přesně tedy tři. Začátek tohoto ostře sledovaného šampionátu se blíží. Turnaj začne zápasem mezi domácím Polskem a Řeckem. K prvnímu utkání na mistrovství Evropy vběhnou čeští fotbalisté proti Rusku. Na šampionátu nebudou chybět ani týmy Španělska, Francie, Anglie, Německa a ani Nizozemska.

Zajímavou informací je, že se bude hrát na osmi stadionech a ve čtyřech skupinách.

Fotbalové EURO je tedy za dveřmi a kapitán národního týmu Tomáš Rosický  bude v přátelském utkání proti Maďarům sedět na lavičce. Snad Rosickému jeho sval vydrží. Maďarsko bere zápas především jako šanci vyzkoušet hráče před kvalifikací mistrovství světa. Pokud se chystáte na fotbalový šampionát, tak máte možnost využít služeb speciálního kempu připravený pro české fotbalové fandy.

 

Skupina A: Česká republika, Polsko, Řecko, Rusko

Skupina B: Nizozemsko, Dánsko, Německo a Portugalsko

Skupina C: Španělsko – úřadující šampión a největší favorit turnaje, Itálie, Irsko a Chorvatsko

Skupina D: Francie, Anglie, Ukrajina a Švédsko