Domácí posilovna

October 29th 2012

Vlastníte fitcentrum či posilovnu? nebo rádi posilujete vlastní tělo z pohodlí domova? Pro obě varianty přichází dobrá zpráva z pohledu opatření pomůcek a strojů. Ne každý zná a ví, jaké výrobky jsou kvalitní a které ne. V dnešní době lze koupit cokoliv za vyšší cenu než něco levnějšího a kvalitnějšího. Proti tomu se lze lehce ubránit. Sportování s nekvalitními posilovacími lavicemi může být i nebezpečná a mít tedy přesně opačný efekt. Proto přichází firma DoMish se svým internetovým obchodem, kde nabízí mnoho pomůcek pro cvičení či fitness.
Velmi známé jsou například činky na aerobik. Jedná se o jedno ruční pár činek určený pro rychlejší pohyb. Podle názvu na aerobik, dalo by se říct, že jsou určeny především pro ženy, jelikož jejich váha by pro muže nebyla moc velkým přínosem. Prodávají se modely od nejmenších, kdy činka v páru má 0,5 Kg, až po největší s hmotností jedné činky 2 Kg. Činky se kromě hmotností liší také barvou či tvarem.
Pokud chcete pořídit spíše pánské, je vhodné si pořídit nakládací činky. Jedná se také o jedno ruční pár činek. Na tyto činky si můžete přidávat a ubírat závaží. Lze tedy vytvořit podstatně lehkou činku pomocí použití pouze osy, nebo těžkou pokud přidáme závaží. Hodnota hmotnosti u těchto činek dosahuje od holé tyče, přibližně čtvrt až půl kila, až po 20 kilogramové činky.
Dále je možné si pořídit hřídele činek. Na výběr je mezi rovnými či lomenými tyčemi. Jelikož se můžou lišit požadavky na délku tyče, je na výběr od 120 centimetrů až do 180 cm. Tyto tyče se dovažují pomocí kotoučů, které se musí kupovat vždy v páru. Na trhu se z pravidla objevují hodnoty kotoučů od 0,5 Kg až po 20 Kg a více.
Oblíbenou novinkou jsou také Kettlebell činky. Jedná se o jedno ruční závaží, které je díky svému tvaru velmi universální a lze jej použít na mnoho druhů cviků.
Toto všechno a mnohem více naleznete na originálním e-shopu značky DoMish Sport. Například naleznete i posilovací věže a stroje, veslovací trenažéry, cyklo a běžecké trenažéry a mnohem více. Proto navštivte internetový obchod a začněte sportovat s produkty značky DoMish.