Čtyři branky v jednom zápase? Pohodička!

October 9th 2013
 foto: AP

foto: AP

Tomáš Hertl. Známé jméno, známý mladík  a dobrý hokejista s úsměvem na tváři. To je Tomáš Hertl, který byl od svých osmnácti let důležitým článkem v extraligových zápasech v klubu SK Slavia Praha. Fanoušci ho měli rádi a to hlavně protože dokázal na ledě neuvěřitelné věci a lidi tím opravdu bavil. Už má za sebou účast v reprezentaci i na mistrovství světa a teď přišla pro tak mladého hráče příležitost se ukázat i v NHL a to se mu sakra povedlo. Tomáš Hertl totiž dokázal vstřelit čtyři branky v utkání proti New York Rangers. Zařídil tak výhru svého týmu San Jose a vyhráli 9:2. Ve svém prvním vystoupení v NHL zaznamenal asistenci. V druhém zápase už dokázal dát dvě branky Phoenixu a ve svém třetím utkání doslova sestřelil New York Rangers.

“Tohle je sen, to snad ani nemůže být pravda,” soukal ze sebe Hertl po závěrečném hvizdu před bouřící halou. Fanoušci Sharks si usměvavého Čecha okamžitě oblíbili.

Tomáši přeji hodně štěstí, ať mu na tváří zůstane stejný úsměv  a aby zůstal nohami na zemi. Doufám, že svůj potenciál a svůj talent nezahodí a bude tak pokračovat i přes to, že už teď vede kanadské bodování v produktivitě celé NHL a zraněním se vyhýbej, Tome. Hodně štěstí a branek! Dívat se na tebe  je zábava.