Chelsea FC remizovala s Manchesterem United

February 5th 2012

No co na to říct. Manchester United obrátil zápas s Chelsea a fanoušci jsou naštvaní hlavně na rozhodčího, který si dovolil odpískat dvě penalty.

Anglická fotbalová liga – 24. kolo

Před několika minutami jsme měli možnost dívat se na zápas snů, který byl plný zvratů a špičkových akcí. Mezi těmito týmy to jiskří a zápasy mezi nimi jsou úchvatné a je radost se dívat na každý ze soubojů těchto dvou nejúspěšnějších klubů v anglické Premier League.

Na vedoucí Manchester United ztrácela Chelsea již 15 bodů. A ani výhra nad MU by jim v závěru nijak nepomohla.

„Teď bojujeme o to, abychom skončili na příčkách zaručující postup do Ligy mistrů. Ideální by bylo porvat se o přímý postup,“ měl jasno brankář Petr Čech.

Hosté jsou naopak druzí a v případě výhry se mohli bodově dotáhnout na svého městského rivala v čele tabulky.

Za Manchester United se bohužel do vlastní branky prosadil Evans a to ve 36. minutě.

Petr Čech měl v tomto zápase skvělý zákrok například při pokusu Welbecka. Také vyrazil nebezpečnou střelu Younga.

Do druhého poločasu nastoupila Chelsea se štěstím a po necelé půl minutce centroval Torres a Mata u zadní tyče pohotovým volejem zvýšil na 2:0.

Druhý vlastní gól přišel od Ferdinanda a to v 51. minutě.

Po neočekávaném náskoku Chelsea 3:0 a čistém kontu Petra Čecha se prosadil Rooney z penalty, který Čechovi nedal šanci a snížil na 3:1. Druhá penalta přišla po faulu na Welbecka a Ronney ji znovu bezpečně proměnil. Chelsea, tak přišla o neuvěřitelný náskok a z jasného zápasu bylo zase drama. O vyrovnání se postaral “Chicharito”, který nakonec svou úspěšnou hlavičkou nedal Čechovi žádnou šanci.