Berdych i Kvitová si zahrají o titul!

February 23rd 2013

Český tenis zažívá poslední dobou jeden úspěch za druhým! V loňském roce české tenistky dokázali vyhrát Fed Cup, čeští tenisté zase Davis Cup. Letos v obou týmových soutěžích postoupili do dalších kol a teď si naši tenisté zahrají o titul!

Česká tenisová jednička svou sezónu nezačala zrovna šťastně. Teď se ale veze na vítězné vlně. Na turnaji v Dubai si zahraje proti Saře Erraniové o svůj první letošní titul! V Dubai Petra předvádí skvělé výsledky. Dokázala už porazit Anu Ivanovičovou, ve čtvrtfinále porazila ve dvou setech Agnieszka Radwanskou a v semifinále bývalou světovou jedničku, Dánku Caroline Wozniackou.

Proti sedmé hráčce světa Saře Erraniové si Kvitová zahrála už 4x a pokaždé dokázala zvítězit. Navíc je možné, že své síly si změří i v dubnu, kdy se Česká republika postaví proti Itálii ve Fed Cupu.

Zápas Petry Kvitové proti Saře Erraniové začíná už dnes v 17:00.

Do finále postoupil i Tomáš Berdych, který v semifinále turnaje v Marseille vyřadil Dmitry Tursunova v setech 6:2, 6:1. Ve finále si zahraje s vítězem zápasu Tsonga, Simon. Berdych se v letošní sezóně dostal maximálně do čtvrtfinále, finále je tedy pro něj obrovským úspěchem. O titul si Berdych zahraje už zítra.