Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Pozemní hokej trochu jinak aneb BEACH HOCKEY poprvé v ČR!

August 26th 2012

 

V pražském edenu v Beach aréně  se uskutečnilo první MČR v beachhokeji.

Byla to velká zábava sledovat hráče a hráčky pozemního hokeje, jak se perou v písku o míč a přitom normálně hrají na umělé trávě.  Celý turnaj odstartoval okolo deváté hodiny ranní a diváci se mohli radovat z toho, že o nic nepřijdou, protože bylo na celý den přichystáno 34 zápasů.

Celkem se tohoto turnaje účastnilo osm mužských a devět ženských týmů. Obě kategorie byly rozděleny do dvou skupin, ze kterých první dva nejúspěšnější postoupili do finále.

Z titulu Mistra ČR se radovaly hráčky z týmu MAGIC, které vedla zkušená Eva Staňková. V mužské kategorii se radovali borci z týmu Los Tornados.

Jako hráčka bych ráda poděkovala celému organizačnímu týmu, protože tento turnaj a tahle akce byla zcela bezkonkurenční a každý jsme si to užili! Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na další turnaje, kde se zase většina sejdeme! :)