Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Barbora Špotáková, hrdá maminka se zlatou medailí.

August 15th 2014

Dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková to soupeřkám zase natřela. Poprvé si odvezla z Mistrovství Evropy zlatou medaili a ve finále v Curychu pátým pokusem hodila 64,41 metru a porazila svou soupeřku Srbku Tatjanu Jelačovou.

Barbora je prostě neskutečná. Je neporaženou světovou rekordmankou,  dvojnásobnou olympijskou vítězkou, mistryní Evropy a pyšnou krásnou maminkou. Fanouškům, však Bára dala zabrat. V první sérii to totiž vypadalo na souboj s letošní světovou jedničkou a mistryní Evropy z roku 2010 Němkou Lindou Stahlovou. Dostala se totiž do vedení hodem  63,91 metru, Špotáková hodila o 105 cm méně. Ani v dalších sériích to s Bárou nevypadalo dobře. Dalšími hody totiž nepřehodila ani šedesátku. V páté sérii všechno “hodila za hlavu” a díky nepovedenému hodu Srbky Jelačové (64,21) hodila Bára pokus o 20 cm delší.