30 ti denní výzva

September 17th 2013

PET493a2f_cviceniRádi cvičíte, ale ještě nevíte, jak na to? Snažíte se zhubnout, ale nevíte co po cvičení jíst a hlavně, kdy to jíst? V tom případě čtěte dále. Článek bude o 30 ti denní výzvě a o výživě po tréninku.

Tato “měsíční” výzva je zajímavá hlavně v tom, že se do ní pustila úplně obyčejná slečna jménem Marika. Výzvou žije mnoho lidí hlavně na facebookových stránkách, kde lidé většinou děvčata přidávají různé příspěvky. Hlavně tedy fotky toho, jak pokročily právě po 30 ti denní výzvě. Tento projekt vznikl asi právě proto, že vizážistka Marika byla na měsíc v Americe. A jak jistě všichni dobře víme. Zrovna Amerika se nemůže pyšnit svou zdravou stravou a tak podobně. Kila šla teda nahoru. Marika se po návratu z Ameriky začala věnovat profesionálně cvičení a nyní chodí do školy, aby se mohla stát trenérkou a vám jakožto lidem co máte zájem o cvičení, radit. Je to hlavně o tom, jak moc vy sami chcete. Marika má samozřejmě zveřejněné i videa, které najdete jak na její facebookové stránce tak na Youtube kanálu. Oficiální stránky Mariky Janečkové jsou www.30tidennivyzva.cz. zajímavé je to že cvičících lidí je 2137 to znamená, že právě tolik lidí právě “jede” svou online výzvu. Stačí se zaregistrovat a i vy můžete po své třicetidenní výzvě poslat foto svého bříška. Začněte hned, né až zítra! :)

Bez názvu

Co jíst po náročném cvičení? 

Samozřejmě to nebude “mekáč” či KFC také si asi hned po cvičení nezajdete do Pizzerie na skvělou šunkovou pizzu, ale nejefektivnější je “něco” přijmout asi tak 10-15 minut po cvičení. Přijměte sacharidy, můžete si je podat ke svačince v podobě vašeho oblíbeného nápoje či šejku. Další jídlo je “dovoleno” asi tak 30-60 minut po ukončení cvičení či tréninku. A jak dlouho nejíst před cvičením?  Před cvičením jezte 30-60 minut samozřejmě záleží na skladbě jídla.